Cloud Managed Networking

Patentli protokol ve iletişim mimarisi tasarımı ile bulut tabanlı akıllı networkler, kolay yönetilebilir ve hızlı bir network çözümü. Özel iletişim protokolleri sayesinde cihazların bulut network üzerindeki yükü 1 kb/s’den daha düşük oluyor.

Cisco’nun cloud managed network/bulut tabanlı network çözümü, lokal cihaz yerine bulutta çalışarak datanızın daha kolay yönetilmesini sağlıyor.

WAN Optimization / Bandwidth Management

WAN optimizasyonu, geniş alan ağları (WAN’lar) arasında veri aktarım verimliliğini artırmak için kullanılan tekniklerin bir toplamıdır. Trustnet, WAN optimizasyonunu en uygun bant genişliği kurgusu ve doğru protokol yapısı ile TCP veri aktarımı istenilen şekilde yönetimi konusunda müşterilerine destek oluyor.

Genel WAN topolojisi olarak, Genel Merkez ile Şube arasi ve Veri Merkezinden Veri Merkezine (DC2DC) olarak iki tip yapı gösterilebilir. Şube, WAN bağlantıları daha yakın, daha az bant genişliği kullanılmasına rağmen, daha fazla eş zamanlı bağlantıyı desteklemelidir.

Karşılaştırıldığında, DC2DC WAN bağlantıları daha fazla bant genişliği gerektirir, daha uzaktır ve daha az fakat daha hızlı bağlantılar içerir. Trustnet, DC2DC WAN üzerindeki trafik çoğaltma, yedekleme, veri taşıma, sanallaştırma ve diğer İş Sürekliliği / Felaket Kurtarma (BC / DR) akışlarını kurgulama ve sistemlerin entegrasyonu konusunda anahtar teslim çözümler sunuyor.