Şirket Bilgileri

Uzun yıllar sektörde başarılı firmalarda, onlarca projede yer almış isimlerin 2013’te bir araya gelerek kurduğu Trustnet, pek çok farklı sektörde, network, veri merkezi, danışmanlık ihtiyaçları için çözümler üretiyor. İnşaattan sağlığa, perakendeden eğitime yüzlerce başarılı projeye imza atan Trustnet, 30 kişilik yetkin kadrosu ile çözüm ortakları için değer yaratıyor. Bilgi teknolojileri konusunda ses getiren işler ortaya koymuş ekibin içerisinde üniversitelerde lisans ve yüksek lisans eğitimi veren akademisyenlerin yanı sıra kamu ve özel sektörde uzun yıllar tecrübe edinmiş ortaklar da yer alıyor. Trustnet’le çalışma süreçlerini özel kılan ise bilgi teknolo­jileri alanındaki teknik bilgisi, gerek çözüm ortakları gerek müşterileri ile kurduğu sağlam diyaloglar ve çalışma disiplini oluyor. Bu bağlamda, Trustnet alanında “danışman entegratör” firma kimliğiyle başlıca network ve veri merkezi konusunda danışmanlık ve entegrasyon ihtiyacı olan tüm firmalara başarılı çözümler sunmaya hazır.

Tarihçe

Uzun yıllar sistem güvenliği alanında çalışan kurucu ortakları, iş yapış süreçleri, pek çok firma tarafından sık tekrarlanan hatalar, proje yönetim süreçleri ve müşteri ilişkileri yönetimi üzerine ciddi deneyimler kazandıktan sonra 2013 yılında Trustnet’i kurdular. Erdal Arıkan ve Sinan Yılmaz’ın ortaklığı ile temelleri atılan Trustnet kurulduğu yıldan beri 5 yıldır pek çok farklı sektörden firmaya network çözümleri sunuyor. Teknik yetkinliği, inovatif çözümleri ve başarılı müşteri ilişkileri ile Trustnet, “danışman entegratör“ firma olarak büyük projelerle yoluna devam ediyor. Geçtiğimiz her yıl müşteri sayısını ve sektörel derinliğini artıran Trustnet, geniş global çözüm ortağı ağı ile bütünleşik çözümler üretmeye devam ediyor.

Vizyon, Misyon & Değerler

Misyonumuz

2013 yılından bugüne yetişmiş teknik kadrosu ile “danışman entegratör” firma kimliği altında göstermiş olduğumuz başarıyı, daha da sağlamlaştırarak sürdürmek, güvenilir ve son teknoloji bütünleşik teknoloji çözümleri konusunda Türkiye’nin en çok tercih edilen çözüm ortağı olmak.

Vizyonumuz

İnsan kaynağı ve çalışan yetiştirme üzerine yapılan yatırımları artırarak küresel piyasaya teknik anlamda en iyi şekilde donatılmış ve yetişmiş insan kaynağı sunabilmek. Başka bir ifadeyle, Trustnet bünyesindeki bir çalışanın dünyanın herhangi bir noktasında çalışabilecek bilgi teknolojileri konusunda yetkin bir yetenek setine sahip olması.

Değerler

Trustnet’i başarılı kılan değerler, kurulduğu günden beri her geçen gün daha da sağlamlaşıyor; müşterileri için katma değer yaratan çalışma disiplini, deneyimli insan kaynağı, başarılı müşteri ilişkileri yönetimi ile network çözümleri konusun­da değer yaratan hizmetler sunuyor. Paydaşları ile olan ilişkilerinde, özünde güven duygusunu esas alan, uzun soluklu ve sürdürülebilir bir çalışma alışkanlığı benimseyen Trustnet, öte yandan teknik açıdan sektöründe en yetkin firma olma konusunda oldukça kararlıdır.

İnsan Kaynağı Politikaları

Trustnet, çalışan değerinin şirketin gerçek değeri olduğunu bilen bir marka; insan kaynağı ve çalışan yetiştirme üzerine yatırımları artırarak küresel piyasaya teknik anlamda en iyi şekilde donatılmış ve yetişmiş insan kaynağı sunabilmeyi, şirket vizyonu olarak benimsiyor. Bu anlamda ciddi çalışmalar yürüten Trustnet, yeni ekip üyelerini işteki ilk günlerinden itibaren, teknik anlamda derinlikli eğitim programlarına dâhil ediyor.

Sektördeki teknolojik ihtiyaçları ve yetkin insan kaynağının yeterli olmadığı noktaları tespit ederek doğru birikim ile donatılmış, yetkin ve teknik bilgisi çağın ihtiyaçlarını karşılamaya yeterli insan gücü yetiştirmek için çalışmalarda bulunuyor. Bunun yanı sıra, Trustnet çalışanlarının mutluluğuna katkı sağlayacak, kariyer konusunda gelişim göstermek istediği alanda destekleyici çalışmalar da yürütmektedir.

BGYS Politikamız

BGYS POLİTİKASI

 

Trustnet Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti olarak ilgili tarafların bilgi güvenliği beklentilerini karşılamak ve kurumumuzun rekabet avantajının sürekliliğini sağlamak adına, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve şirketimizin bilgi varlıklarının gizliliğini korumak, güncel ve doğru kalmasını temin etmek ve ihtiyaç duyulduğunda tüm ilgililer tarafından erişilebilmesi ana hedeflerimiz arasındadır.

Bu amaçla kurumumuz bünyesinde ISO 27001 standardına uygun ve etkin olarak yönetilen bir Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi kurulmuştur.

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi gereği;

  • Faaliyetlerimizde gerekli olan her türlü bilginin erişilebilirliğini, bütünlüğünü ve gizliliğini sağlayarak bilgiyi güvence altına almayı,
  • Çalışanlar, müşteriler ve üçüncü taraflara ait bilgileri korumayı,
  • İş sürekliliği planlarını oluşturmayı, değişen ve gelişen bilgi güvenliği tehditlerine karşı risk analizleri yaparak önlemler almayı,
  • Bilgi güvenliği yönetim sistemi şartlarını, ulusal ve uluslararası yasaların gerekliliklerini yerine getirecek şekilde uygulamayı, dokümante etmeyi ve sürekli iyileştirmeyi,
  • Çalışanları, müşterileri ve üçüncü tarafları bilgi güvenliği konusunda bilinçlendirmeyi, taahhüt ederiz.

Şirket Yönetimi

Erdal Arıkan

Satış Direktörü

Sinan Yılmaz

Teknik Danışman

 

Trustnet

Trustnet yetkin ekibi, “danışman entegratör” firma kimliği ile network ve veri merkezi konusunda danışmanlık ve entegrasyon ihtiyacı olan tüm firmalara başarılı bütünleşik çözümler sunuyor.

İstanbul, Türkiye

  • Adres:Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Levent Loft Rezidans No:201/139
    Şişli/İstanbul
  • Telefon:+90 212 915 17 17
  • E-mail:satis@trustnet.com.tr

[contact-form-7 id=”2187″]

Copyrights © Trustnet Bilgi Teknolojileri 2017. All rights reserved.

tarafından tasarlandı.